Strona główna/Pojazdy elektryczne/Hulajnogi elektryczne

Doskwiera Ci codzienne stanie w miejskich korkach do pracy i po pracy? Zatrważają Cię wciąż rosnące koszty paliwa oraz utrzymywania auta? A może po prostu szukasz alternatywnego środka transportu, który niskim kosztem zawiezie Cię w wybrane miejsce? Niezależnie od powodu, dla którego tutaj jesteś, możesz nam wierzyć, że hulajnogi elektryczne to wspaniały pomysł. Popularność pojazdów elektrycznych rośnie bowiem z dnia na dzień. Dzieje się tak z wielu względów m.in. względów ekonomicznych, ekologicznych czy też zwykłej oszczędności czasu. Skorzystaj więc z propozycji, które dla Ciebie przygotowaliśmy i zapomnij raz na zawsze o korkach czy też tłoku w komunikacji miejskiej. Korzystając z hulajnogi elektrycznej, to Ty bowiem decydujesz, gdzie i kiedy chcesz dojechać.

Elektryczna hulajnoga to pojazd nie tylko służący zabawie

Choć na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że jest to idealny prezent wyłącznie dla najmłodszych oraz nastolatków to nic bardziej mylnego. Walory użytkowe tego pojazdu zostały docenione przez wiele osób ze względu na wysoką mobilność oraz na możliwość sprawnego poruszania się zarówno w środowisku wiejskim, jak i miejskim. Dlatego też hulajnoga elektryczna oprócz rowerów stanowi w wielu miejscowościach alternatywny środek transportu dla komunikacji miejskiej czy jazdy samochodem, z którego skorzystać mogą mieszkańcy. Pojazd ten nadal sprawdzi się jednak jako prezent dla najmłodszych. Należy jednak pamiętać, że jego moc nie powinna przekraczać w takim wypadku 250 W.

Elektryczne hulajnogi Blaupunkt, czyli styl połączony z funkcjonalnością

Wszystkie prezentowane w naszym asortymencie pojazdy charakteryzują się niebanalnym wyglądem oraz wspaniałymi walorami użytkowymi. Do ich wykonania wykorzystane bowiem zostały najwyższej jakości materiały m.in. stal nierdzewna, by zagwarantować wszystkim użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, by z hulajnóg elektrycznych Blaupunkt można było korzystać przez wiele lat. Zobacz, ile przyjemności sprawi Ci jazda na urządzeniu stworzonym przez tego niemieckiego producenta i przekonaj się, że dzięki niemu podróż do pracy czy szkoły może być nie tylko komfortowa, ale też znacznie szybsza.

  • Blaupunkt ESC808 EDITION – Hulajnoga elektryczna

    1999,00