Sprzęty AGD to urządzenia niezastąpione w każdym domu niezależnie od jego wielkości. Ułatwiają bowiem wykonywanie codziennych obowiązków i tym samym przyczyniają się do oszczędności czasu, gdyż wykonywanie ręcznie niektórych czynności zajęłoby prawdziwe wieki. Jeżeli więc trafiłeś na stronę internetową naszego sklepu i uważasz się za wielbiciela gotowania, to zdecydowanie nie poczujesz się rozczarowany naszą ofertą. Przygotowaliśmy bowiem duży wybór okapów kuchennych marki Ferre, które zachwycą swoją funkcjonalnością niejednego amatora przygotowywania posiłków. W naszym asortymencie dla siebie znajdzie coś także każdy miłośnik utrzymywania pomieszczeń w czystości. Na stanie posiadamy bowiem rewelacyjny odkurzacz pionowy Blaupunkt, który stanowi alternatywę dla urządzeń pochodzących od bardziej znanych producentów, takich jak Electrolux, Philips czy też Samsung.

Postaw na uniwersalność w swojej kuchni i wybierz okapy Ferre

Zalety tego rodzaju sprzętu AGD są nie do przecenienia. Okapy kuchenne pozwalają na odprowadzenie lub oczyszczenie powietrza z oparów, które powstają w wyniku procesu przygotowywania posiłków. Unoszące się tłuszcz oraz para wodna powstałe w rezultacie smażenia i gotowania negatywnie oddziaływają na wewnętrzną elewację pomieszczeń, powodując niezbyt przyjemnie wizualnie żółte naloty. Długotrwałe osadzanie się na ścianach czy suficie zanieczyszczeń może w ostatecznym rozrachunku konieczność przeprowadzenia remontu w celu odświeżenia mieszkania. Walory użytkowe okapów kuchennych Ferre sprawiają, że nie trzeba przejmować się powstałymi zanieczyszczeniami. Duży wybór modeli znajdujących się w naszym asortymencie pozwoli z kolei dobrać urządzenie najlepiej odpowiadające potrzebom oraz dopasować je do wystroju kuchni.

Prawdziwa czystość w Twoim domu, czyli odkurzacz pionowy Blaupunkt

Nie da się ukryć, że odkurzacz jest jednym z niezbędnych sprzętów AGD w każdym domu. Pozwala bowiem na utrzymanie porządku oraz służy zdrowiu, usuwając kurz, roztocza oraz inne zanieczyszczenia. Postaw więc na wysoką jakość w swoim mieszkaniu i wybierz odkurzacz pionowy Blaupunkt, który jest synonimem rzetelności, wydajności oraz czystości. Urządzenia, które posiadamy w asortymencie, wykazują się lekką konstrukcją, dużą mocą ssania oraz możliwością manewrowania na wszystkie strony, dzięki czemu stanowią jeden z najlepszych produktów obecnych na rynku.

 • Ferre D001 Okap kuchenny kominowy czarny szkło LED 50cm

  429,00 

  4% TANIEJ

 • Ferre D003 Okap kuchenny 50cm biały

  449,00 

 • Ferre D004 Okap kuchenny 50cm biały

  449,00 

 • Ferre D017 XL Okap kuchenny 60 cm biały 450m3/h

  489,00 

 • Okap kuchenny wolnostojący Maan ELBA biały

  1159,00 

 • Okap kuchenny wolnostojący Maan Elba W 731

  1199,00 

 • Okap kuchenny wolnostojący Maan Elba W 731 Czarny

  959,00 

 • Okap kuchenny wolnostojący Maan Elba W 731 Złoty

  1149,00