Ciesz się muzyką, gdziekolwiek jesteś i zapomnij o niskiej jakości dźwiękach, płynących z telefonu komórkowego. Smartfony, mimo że posiadają wiele zalet to jednak urządzenia, które nie służą w pierwszej kolejności do słuchania muzyki. Postaw więc na rozwiązania, które zapewnią Ci niesamowite wrażenia w różnych miejscach i przy różnego rodzaju sytuacjach. W kategorii sprzęt RTV znajdziesz wiele modeli głośników bezprzewodowych czy boomboxów, które dadzą Ci możliwość cieszenia się utworami ulubionych wykonawców niezależnie od Twojego miejsca pobytu. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Domówka, grill na działce, impreza plenerowa - żadne z tych wydarzeń nie może odbyć się bez sprzętu audio!

Muzyka to dla wielu osób po prostu sens życia, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. To również najważniejsza część każdej tanecznej imprezy, a także niezastąpiony element budowania przyjemnej atmosfery każdego towarzyskiego spotkania w gronie znajomych. Dlatego jeżeli chcesz się cieszyć czystymi dźwiękami niezależnie od rodzaju wydarzenia, wybierz urządzenie, które Ci na to pozwoli. W naszym asortymencie znalazły się głośniki bezprzewodowe bluetooth oraz boomboxy marki Blaupunkt, które cieszą się sporym powodzeniem na rynku wśród Klientów. Pod względem jakości oraz parametrów nie ustępują bowiem w żadnym wypadku standardowym urządzeniom, które zostały stworzone przez znacznie bardziej znanych producentów, takich jak Sony, Phillips czy Fresh N’Rebel.

Przenośny głośnik oraz boombox Blaupunkt - sprzęt RTV, który sprawdzi się w plenerze

Zarówno przenośne głośniki Bluetooth, jak i boomboxy to urządzenia stworzone z myślą o słuchaniu muzyki poza domem, choć nic nie stoi również na przeszkodzie, by korzystać z nich również pośród czterech ścian. Wbrew pozorom gadżety, które proponujemy, pozwalają na uzyskanie dźwięków stereo porównywalnych do tego, czego możemy doświadczyć w kontekście używania najwyższej jakości sprzętu muzycznego. Daj się zaskoczyć różnorodnością modeli i wybierz urządzenie audio dostosowane do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Szukasz prezentu dla nastolatka? Podaruj mu boomboxa, by mógł on cieszyć się piosenkami ulubionych wykonawców przez wiele godzin!

 • Blaupunkt BB14BK Boombox FM PLL CD/MP3/USB/AUX/ZEGAR

  219,00 

 • Blaupunkt BB15PK Boombox AM-FM, kaseta, CD/MP3/USB/AUX

  229,00 

 • Blaupunkt BB16BK Boombox FM PLL, kaseta, CD/MP3/USB/AUX

  249,00 

 • Blaupunkt BB18BK Boombox FM PLL CD/MP3/USB/AUX/ZEGAR/ALARM

  259,00 

 • Blaupunkt BB18RD Boombox FM PLL CD/MP3/USB/AUX/ZEGAR/ALARM

  259,00 

 • Blaupunkt BB30BT Boombox FMBluetooth CD/MP3/USB/SD/AUXZEGAR/ALARM

  369,00 

 • Blaupunkt BB31LED Boombox FMBluetooth CD/MP3/USB/SD/AUXZEGAR/ALARM/LED

  399,00 

 • Blaupunkt BB7BK Boombox FM PLL CD/MP3/USB/AUX

  199,00 

 • Blaupunkt BT02GOLD Przenośny głośnik Bluetooth FM PLL SD/USB/AUX

  59,00